středa 23. června 2021 Zdeňka

Vyhledávání

Nalezené články: "kraj"

PRŮZKUM: Strávit dovolenou v tuzemsku letos plánuje 76 procent Čechů

Strávit dovolenou v tuzemsku letos podle průzkumu státní agentury CzechTourism plánuje 76 procent Čechů. V průměru bude trvat 13 dní, lidé za ni utratí 6840 korun na osobu, což je o 700 Kč více, než uváděli loni. Nejčastěji se Češi chystají do...

Kraj zřídí nové příspěvkové organizace pro zoologickou a botanickou zahradu

Na konci roku převezme Liberecký kraj zoologickou a botanickou zahradu od města Liberec. Krajští zastupitelé schválili zřízení dvou nových příspěvkových organizací Zoo Liberec a Botanická zahrada Liberec-LK od 1. července.

Návštěvnost turisticky oblíbených míst poznamenala koronakrize, provozovatelé nyní lákají na novinky

Koronavirus výrazně poznamenal návštěvnost turisticky oblíbených míst a atrakcí v našem regionu. Propad návštěvnosti o desítky procent v porovnání s rokem 2019 zaznamenali téměř všude, i v nejoblíbenějších turistických cílech Libereckého kraje,...

V meandrech Ploučnice vzniknou desítky nových tůní. Pomohou kuňce ohnivé

Nové tůně, které plánuje vybudovat Liberecký kraj v meandrech Ploučnice, by měly zlepšit život zdejších obojživelníků a vzácných žab, jako je kuňka ohnivá.

Pečovatelka z Velkých Hamrů žádá omluvu. Ředitel domova obdržel předžalobní výzvu

Advokátní kancelář spolupracující se Zdravým fórem zaslala řediteli Domova důchodců Velké Hamry Čestmíru Skrbkovi předžalobní výzvu k veřejné omluvě. Omluvit se má pečovatelce, kterou podle advokátů nepřímo obvinil z podílu na smrti klienta domova.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kraj"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kraj"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.