sobota 29. února 2020 Horymír

Vyhledávání

Nalezené články: "památník"

Městské informační centrum projde rekonstrukcí. Stane se z něj Liberec v kostce

Městské informační centrum v Liberci čeká letos přestavba. Stávající prostory v budově Nového magistrátu v horním centru stotisícového města už nevyhovují a zastaralé je i vybavení. Rekonstrukce je podle náměstka primátora pro cestovní ruch Ivana...

O památníky a hroby se starají spolky i jednotlivci. Na kraji ocenili jejich snahu

V Libereckém kraji je přes 600 válečných hrobů, pamětních desek a pomníků. Hejtman Libereckého kraje a zástupce ministra vnitra ocenili celkem šestnáct osob, které stojí za péčí o tyto připomínky historie.

FOTO: Bývalá skládka vedle Opičáku se mění. Prostoru bude dominovat památník obětem války

Roky tu bývala rozsáhlá skládka, teď se ale areál vedle lesoparku Opičák mění. Vzniká zde rekreační areál, který nabídne přírodní amfiteátr, cvičiště pro psy, ale i naučné stezky. Celému prostoru bude dominovat pomník obětem první světové války.

Nový památník na schodech radnice. Na černo? Hlavně jen dočasně

Na schodech liberecké radnice se v listopadu objevil nový pomník v podobě schodu s citátem Václava Havla. A zatímco už samotný pomník budil diskuze, portál Náš Liberec navíc upozornil, že měl být pomník postaven na černo.

Na včerejšek připadl světový den obětí dopravních nehod

Světový den obětí dopravních nehod vyhlásila Světová zdravotnická organizace na třetí neděli v listopadu jako vzpomínku na lidi, kteří zemřeli při dopravních nehodách. Světová zdravotnická organizace uvádí, že v důsledku dopravních nehod celosvětově...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "památník"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "památník"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.