Počasí dnes21 °C, zítra18 °C
Čtvrtek 1. června 2023  |  Svátek má Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "skiareál"

POLITICKÁ KORIDA: Má Liberec dostatek sportovišť?

O Liberci se často mluví jako o městě sportu. Ale je to skutečně tak? Ve městě se sice hraje celá řada nejvyšších sportovních lig, co ale veřejnost, má kde sportovat? Na to jsme se zeptali libereckých zastupitelů.

Lyžovačka nekončí. Gopass odstartoval předprodej Chytré sezónky Premium 2023/24

Lyžaři se dočkali. Portál Gopass spustil v úterý 11. dubna dlouho očekávaný předprodej celosezónního skipasu Chytrá sezónka Premium 2023/24.

Velikonoční tipy: Kam vyrazit za tradičními zvyky i zábavou

Velikonoční svátky jsou tady a vybírat si můžete z celé řady zajímavých akcí. Poznejte lidové tradice a zvyky, zahrajte si hry, vytvořte si společně s dětmi něco pěkného v tvůrčích dílničkách a poznejte tradice různých regionů.

Sezónka na Ještěd za 330 korun. Užijte si lanovku Skalka každý den

Velikonoční svátky odstartují letní sezónu na Ještědu. Vyměňte lyže za kolo nebo pohodlné boty a zpříjemněte si začátek jara aktivně na čerstvém vzduchu. Skiareál Ještěd navíc 3. dubna spustil akční online předprodej zvýhodněných letních sezónek na...

BŘEZEN 2023: Jaká témata Liberecká Drbna sledovala. To nejdůležitější za poslední měsíc

Březen přinesl mnoho témat, která Liberecká Drbna sledovala. Řešila se modernizace bazénu, jehož cena narostla už na 1,5 miliardy korun. Mluvilo se také o rozvoji na Ještědu. Březen také přinesl úmrtí českého rekordmana v letech na lyžích Antonína...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "skiareál"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "skiareál"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.