Aktuálně

Zvídavá sousedka vysvobodila cizince uvězněné na balkoně

Autoři | Foto MP Česká Lípa

Všímavá sousedka nemusí být pokaždé jen pavlačovou drbnou, ale i zachránkyní. Zvídavá sousedka pomohla vysvobodit rodiče, které zabouchly děti na balkoně bytu.

Žena v jednom z panelových domů v České Lípě si kolem třiadvacáté hodiny večer všimla, že její sousedé, cizinci, postávají už nějaký čas na balkoně a nejdou dovnitř za svými dětmi. Kvůli jazykové bariéře ale nemohla zjistit, co se stalo a jen si domýšlela.

Stalo se jim to, že oni byli na balkoně a děti zevnitř zavřely balkonové dveře, které se pak rodiče marně snažili otevřít. Svědkyně zavolala tísňovou linku 156 a vše oznámila,“ popsala mluvčí českolipských strážníků Eva Vlastníková.

Strážníci situaci prověřili a odhad ženy byl správný. Dospělí na balkoně, děti uvnitř. Proto hlídka městské policie přivolala hasiče, kteří velmi šetrně otevřeli dveře a dospělé z balkonu vysvobodili.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky pomoc, balkon, Česká Lípa, městská policie

Komentáře

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.