čtvrtek 22. října 2020 Sabina

VIDEO: Tragická srážka popelářského vozu s osobákem možná nebyla jen nešťastnou náhodou. Podle dívky matka jednala úmyslně

Od tragické nehody u Krásné Studánky uplynuly dva dny. Při střetu osobního automobilu s popelářským autem tehdy zahynula žena a dvě děti. Po sociálních sítích se nyní šíří video s výpovědí slečny, podle které žena s dětmi najela do vozu úmyslně.

Mladá slečna umístila na facebook video, ve kterém popisuje okolnosti, které předcházely dopravní nehodě. Podle jejích slov rodina řešila dlouhodobě problémy. „S nesmírně těžkým srdcem musím říct, že obětmi tragické dopr. Nehody, která se stala mezi Frýdlantem a Libercem byla moje máma a moje dvě mladší sestry, kterým byly jen šest a čtyři roky,“ uvádí slečna ve videu.

Dále v příspěvku líčí, že matka chtěla dětem ublížit a rodinu provázely soudní spory mezi matkou a otčímem. „Orgány byly několikrát upozorňovány, že máma není psychicky v pořádku, že dětem je schopná ublížit,“ líčí autorka videa. Podle ní je chyba i v jednání českých úřadů a správy.

Dívka ve videu několikrát napadá orgány sociálně-právní ochrany dětí nebo středisko výchovné péče. „Všechny ty slepice, co si sedí na bidýlku ve státní správě starající se o bezpečí dětí, pobírající státní peníze, jsou jenom zfanatizované feministky (nic proti zdravému feminismu), které za každou cenu nadržují matkám a nespravedlivě zabraňují - ANO zabraňují styku otce se svými dětmi pouze na základě domněnek, smyšlených faktů předložených matkou a asi prostě kvůli principu: ona je matka. A včera (v pátek - pozn. aut.) si tohle jednání vybralo svou daň,“ dodává slečna. Reakci druhé strany zjišťujeme.

Autoři | Foto čtenář Drbny, fb/Mája Hanousková

Štítky nehoda, tragédie, úmrtí, video, facebook

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.