St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Na severu Čech silně mrzne, silničáři radí zvýšenou opatrnost

RRedakce1 minuta čtení28. 12. 2014, 9:54
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Teploty na severu Čech klesají dnes ráno až k 12 stupňům pod nulou, hlavně v horských oblastech mohou silnice namrzat. Silničáři doporučují jezdit se zvýšenou opatrností. Podle policie je zatím na silnicích klid, žádné dopravní nehody hlášeny nejsou.


V Libereckém kraji je také většinou oblačno až zataženo. Teploty v kraji se pohybují od pěti do devíti stupňů pod nulou, v horských oblastech klesají až k minus 12 stupňům. Hlavní tahy jsou většinou holé, místy vlhké po chemickém posypu. V horských oblastech a na silnicích nižších tříd leží ujetá vrstva sněhu, sjízdné jsou se zvýšenou opatrností.

Napsala ČTK

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook