pondělí 20. září 2021 Oleg

Hlasujte pro drbňátko za měsíc červenec

Hlasování o drbňátko června je u konce. Na prvním místě se umístil Péťa. Druhou příčku získal díky hlasům Ludík Novotný a třetí místo patří Filípku Boháčkovi. Gratulujeme! Nyní startujeme hlasování o červencové drbňátko, pošlete nám fotografii i vašeho miminka a vyhrajte tašku od drogerie dm.

Na zmíněná miminka čekají v redakci Liberecké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@libereckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž červencových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Liberecké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii v článku a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Každému miminku můžete dát jeden hlas.

Všem miminkům přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám a Krajské nemocnici Liberec děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 2. září 2021. V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka z liberecké porodnice na adresu drbnatko@libereckadrbna.cz.

Drbňátko červenec 2021

pátek, 6. srpna 2021, 09:08

Karel Pazdera
Veronika Matějcová

Hodnocení článku je 50 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři

Štítky drbňátko, Drbňátko měsíce, nemocnice, nemocnice liberec, dm, dm drogerie, dm drogerie markt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Novotný

Proč je možnost hlasování, když to stejně nevyhraje ten s nejvíce hlasy? Viz. červen, že ? Je to podvod! Člověk zapojí celou rodinu, celá rodina se registruje, aby mohli hlasovat, pomáháme jim s tím, sbíráme hlasy (a že jich bylo přes 40)…a nic! Je to hnus, nechápeme to.!!

pátek, 6. srpna 2021, 23:56

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.