sobota 19. září 2020 Zita

Nejčtenější

V lesíku v Harcově pohlavně zneužil malou školačku. Policie dopadla viníka, je ve vazbě

Velký ohlas mezi obyvateli Harcova vzbudila událost, ke které došlo v neděli 6. září. Neznámý muž se na sídlišti snažil odlákat malého chlapce a poté i holčičku, kterou zatáhl do lesíka a začal ji sexuálně obtěžovat. Naštěstí je tam vyrušila žena,...

V liberecké čtvrti Františkov se v pondělí odpoledne utrhla a zřítila nosná zeď rodinného domu. Na místě zasahovali i liberečtí profesionální hasiči, podle nich se nikdo nezranil, pět lidí z domu stačilo odejít.

Úspěch pro svijanský pivovar. Jeho 450 je nejlepší světlý ležák českého typu na světě

Mimořádného úspěchu dosáhl na letošní světové degustační soutěži World Beer Awards prémiový svijanský ležák „450“, který byl vyhlášen za vůbec nejlepší světový světlý ležák českého typu (World's Best Lager Czech-style Pale). Současně si stejně jako...

Pačinkovu plastiku na Benešáku už stihl poničit vandal, sám skončil pořezaný v nemocnici

Čtyřmetrovou plastiku na náměstí před libereckou radnicí, jejíž autorem je Jiří Pačinka, po pár dnech od instalace poničil vandal. O události informoval liberecký primátor Jaroslav Zámečník.

Na chorvatsko-maďarské hranici byl zadržen český autobus mířící do Liberce. Řidič měl konflikt s policistkou

Na chorvatsko-maďarské hranici byl dnes krátce po půlnoci zadržen český autobus, který vezl zhruba 50 pasažérů z dovolené v Chorvatsku. Důvodem byl incident řidiče s maďarskou policistkou, uvedlo velvyslanectví České republiky v Budapešti. Krátce po...

V zeleném stupni pohotovosti kvůli koronaviru jsou Liberecko, Jablonecko i Semislko

Do zeleného stupně pohotovosti, který značí výskyt nákazy bez komunitního přenosu, se nově posunuly v Libereckém kraji tři ze čtyř okresů. Konkrétně Liberecko, Jablonecko a Semilsko.

V sedmdesáti letech zemřel Břetislav Enge, legendární liberecký automobilový jezdec

Ve věku 70 let zemřel bývalý úspěšný automobilový jezdec Břetislav Enge, otec jediného českého účastníka závodů formule 1 Tomáše Engeho. O jeho úmrtí informoval server ewrc.cz.

Nárůst počtu případů covidu v Libereckém kraji byl trojnásobný

Potvrzených případů onemocnění covidu-19 v Libereckém kraji v posledních dnech rychle přibývá. Za poslední týden jich bylo 415, což je skoro třikrát více než o týden dříve, vyplývá z dnešních údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Hodiny ve frontě na test. Lidé ve vedru čekali na ulici

Klidně i na více než pět hodin se v pondělí protáhlo čekání na provedení testu na koronavirus. Lidé čekali v dlouhé frontě na Husově ulici, kde je odběrové místo. Podle nemocnice se testů v pondělí provedlo 399.

Srážka tramvaje s chodcem u bývalé Textilany. Mladík měl sluchátka a vůz neslyšel

K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek v 16:15 u zastávky tramvaje Textilana, kde se srazila tramvaj s chodcem. Šlo o mladíka, který si při srážce poranil předloktí a sanitka ho převezla do nemocnice.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.