čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Nejčtenější

Ke koupání jsou v Libereckém kraji nevhodná dvě koupaliště

Dvě přírodní koupaliště v Libereckém kraji jsou aktuálně nevhodná ke koupání. Od začátku sezony v Chrastavě u Liberce a podle posledních výsledků hygieniků také v Mimoni na Českolipsku. Vyplývá to z dat na webu Krajské hygienické stanice v Liberci.

Nízko nad Libercem proletí letadlo. Bude mapovat místa, která se přehřívají

Během měsíce srpna mohou obyvatelé nad Libercem spatřit letadlo v nezvykle nízké výšce. Nemusí se ale nijak znepokojovat, jedná se o snímkování, jehož cílem je odhalit ve městě místa, která se přehřívají.

Hygienici vyzývají návštěvníky jabloneckých klubů Malibu a Střelnice k PCR testování

Hygienici v posledních dnech evidují nárůst nakažených koronavirem v Jablonci nad Nisou. Vyzývají proto návštěvníky klubu Malibu a Střelnice i účastníky fourcrossových závodů k preventivnímu PCR otestování. Informovala o tom v tiskové zprávě mluvčí...

Řidič, který na přechodu pro chodce srazil cyklistu, se přihlásil policii

Před pár dny jsme vás informovali o dopravní nehodě, ke které došlo v České Lípě v ulici Bulharská. Střetl se zde cyklista s osobním automobilem. Řidič se již přihlásil policii.

Kvůli motorkáři musela řidička strhnout řízení, auto sjelo do příkopu a převrátilo se přes střechu

Čtyřicetiletá řidička havarovala poté, co strhla řízení. K tomu by ale nejspíše nedošlo, kdyby do jejího jízdního pruhu nevjel motorkář v protisměru. S řidičkou v době nehody cestovali v autě i dva psi.

V Liberci se začne očkovat bez registrace. Bude to v očkovacím centru u krajského úřadu

Žádný obchoďák, jako v jiných městech. V Liberci se bez registrace bude očkovat v očkovacím centru u krajského úřadu. Poprvé se centrum zájemcům o očkování bez registrace otevře v pondělí. Bez registrace se dá očkovat od čtvrtka už také v nemocnici...

Řidiče v Jablonci čeká další omezení. Město zmodernizuje křižovatky u přehrady

Ve čtvrtek odstartují v Jablonci práce na modernizaci dvou rušných křižovatek Palackého ulice s Riegrovou a U Přehrady. Ty výrazně zkomplikují dopravu.

Zloděj ukradl seniorce z kabelky přes osmdesát tisíc. Policie hledá důležitého svědka

Liberečtí policisté pátrají po totožnosti muže, kterého zaznamenalo hned několik kamer. Svým svědectvím by totiž mohl pomoci objasnit případ krádeže nemalé finanční hotovosti.

Nové koupaliště v Dubici nabídne stání pro karavany i kurty na beach volejbal

Město Česká Lípa připravuje výstavbu nového koupaliště v Dubici. To nabídne nejen bazén a vodní prvky, ale také stání pro karavany nebo kurty pro beach volejbal.

Už  jako malý jsem houkal jako sanitka, říká řidič záchranky Roman Jungmann

Roman Jungmann slouží jako řidič zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje již devátým rokem. K vysněnému avšak nelehkému zaměstnání se dostal hlavně díky svému odhodlání a píli. S Drbnou zavzpomínal na začátky u záchranky a rozpovídal se o...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.