pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Nejčtenější

Liberečáci si odhlasovali volnočasové zázemí na Lesáku i úpravu zeleně na Šalďáku

První ročník libereckého participativního rozpočtu je u konce. Město na tyto projekty vyčlenilo pět milionů korun. Realizace se jich dočká 12.

Cyklistka při jízdě objevila nabourané auto. Řidič srážku se stromem nepřežil

Dnes kolem šesté hodiny ranní informovala cyklistka policisty o havárii osobního automobilu na Jablonecku. Nehodu bohužel nepřežil řidič vozidla.

Policie obvinila muže z vražd dvou žen na Semilsku. Hrozí mu výjimečný trest

Kriminalisté obvinili dvaačtyřicetiletého muže z Kutnohorska z dvojnásobné vraždy. Podezírají ho, že na Semilsku zabil dvě ženy, pětatřicetiletou v Rovensku pod Troskami a devětatřicetiletou v Turnově. Muži hrozí trest od 15 do 20 let nebo výjimečný...

Kácení více než šesti hektarů lesa na Ještědu potvrzeno. Zvítězila vidina krátkodobého zisku, kritizují liberečtí Zelení

Liberecký krajský úřad povolil výstavbu nové sjezdovky Skalka na Ještědu. Nájemce areálu TMR s její výstavbou začne zřejmě už v září. Znamená to ale vykácení 6,6 hektaru lesa, což kritizují liberečtí Zelení. „Vidina krátkodobého zisku zvítězila nad...

VIDEO: Deset let od povodní. Hasiči na smutné události stále nezapomněli

Ve čtvrtek to bude přesně deset let, co Liberecký kraj zasáhly obrovské povodně, které měly nedozírné následky. Na povodně nezapomínají ani hasiči.

Turnov nabízí pozemky k zástavbě. V září proběhne výběrové řízení

Město Turnov na 14. září naplánovalo výběrové řízení na prodej pozemků v zóně Hruštice – Károvsko.

Zmizelí mladící, více krádeží. Policisté při namátkové kontrole na Mácháči využili i člun

Zmizení dvou mladíků, jejichž matka se obávala toho, že se utopili. Nebo lezení na ostrůvky, na něž se nesmí. I to řešili v sobotu policisté na Máchově jezeře při preventivní akci zaměřené na bezpečnost v okolí vodní plochy a v rekreačních areálech.

VIDEO: Nudila se na nádraží, tak si hrála s laserem. Oslnila i policejní hlídku

Čekání na vlak může být pěkná nuda. Žena v produktivním věku si na tanvaldském nádraží krátila dlouhou chvíli a jen tak bezděky si pohrávala s laserovým ukazovátkem.

Pod vlivem drog, alkoholu a se zákazem řízení ujížděl před policií. Stihl poškodit sedm aut

Není pochyb, že osmadvacetiletý muž neměl za volantem co dělat. Kdyby si ale zkontroloval stav zapůjčeného vozidla, možná by se vyhnul pronásledování policisty.

Dvacátý ročník libereckého jarmarku se blíží. Odstartuje příští sobotu

Původní červnový termín libereckého jarmarku sice zhatil koronavirus, nyní jsou ale přípravy již v plném proudu a v sobotu 15. srpna opět ožije Benešák oblíbenou dvoudenní akcí.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.