středa 20. října 2021 Vendelín

Hlasujte pro drbňátko za měsíc září

Hlasování o drbňátko srpna je u konce. Na prvním místě se umístil Nikolas Čihula. Druhou příčku získal díky hlasům Štěpánek Malík a třetí místo patří Mikuláši Cejnarovi. Gratulujeme! Nyní startujeme hlasování o zářijové drbňátko, pošlete nám fotografii i vašeho miminka a vyhrajte tašku od drogerie dm.

Na zmíněná miminka čekají v redakci Liberecké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@libereckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž zářijových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Liberecké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii v článku a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Každému miminku můžete dát jeden hlas.

Všem miminkům přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám a Krajské nemocnici Liberec děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 4. listopadu 2021. V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka na adresu drbnatko@libereckadrbna.cz.

Bude to také poslední hlasování o drbňátko měsíce, poté soutěž končí.

Drbňátko září 2021

čtvrtek, 7. října 2021, 10:28

Sofie Šašková
Eliška Kocourková

Ohodnoť článek

Autoři

Štítky drbňátko, Drbňátko měsíce, nemocnice, nemocnice liberec, dm, dm drogerie, dm drogerie markt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.