středa 8. července 2020 Nora

Pod stromeček knihu. Jaké tituly se letos prodávají nejvíce?

Přemýšlíte, co ještě pod stromeček? Knihou se rozhodně nikdy nic nezkazí. A jakou knihu tedy vybrat? S Knihkupectvím Fryč jsme sestavili žebříček dvanácti knih, které se letos nejlépe prodávaly. Třeba si vyberete.

1. Patrik Hartl: Nejlepší víkend

Michal Viewegh předal žezlo nejoblíbenějšího autora odpočinkového čtení Patriku Hartlovi. Jeho poslední román již potěšil desetitisíce lidí! Na silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.

2. Pavel Kolář a Renata Červenková: Labyrint pohybu

Jedno z knižních překvapení letošního roku. Mimořádně zajímavý knižní rozhovor se slavným fyziterapeutem odhaluje překvapivé souvislosti, neboť v našem organismu se nic neděje náhodně. Proč nás bolí rameno, když máme nádor plic? Proč sušinka uveze na kolečku víc než kulturista? Proč magnetická rezonance nic neobjeví, i když nás záda pekelně bolí? Proč je někdo pohybově šikovnější než ti druzí?

3. Dominik Rubáš: Přírodní klenoty Podještědí

Kniha o krajině, kniha průvodce, kniha jako inspirace k toulkám a výletům. V knize je popsáno několik set přírodních zajímavostí, které leží v oblasti mezi Turnovem, Libercem, Jablonným v Podještědí a Mnichovým Hradištěm. Velká část lokalit je navíc zobrazena na fotografii. Kromě téměř osmi set barevných fotografií kniha obsahuje ilustrace a básně o podještědské krajině.

4. Liberec - historie, kultura, lidé

Nejnovější dějiny našeho města. Cesta do dávné i nedávné minulosti v devíti kapitolách.

5. Svět tramvají Erwina Cettinea - Liberec a Jablonec n. N.

Nádherné fotografie, na kterých najdete nejen tramvaje, ale i dávnou podobu dvou měst.

6. Miloslav Nevrlý: Karpatské hry

Jsou knihy, které mění život. Tato je jednou z nich. Podobně jako Kniha o Jizerských horách objevila mnoha lidem jejich kraj, svět pomníčků, dávných cest a příběhů, tak i Karpatské hry ovlivnily tisíce a tisíce lidí.

7. Jaroslav Rudiš: Český ráj
8. Dan Brown: Počátek
9. Radkin Honzák: Psychosomatická prvouka
10. Erik Tabery: Opuštěná společnost
11. Miroslav Nevrlý: Moje ptačí roky
12. Miroslav Macek: Saturnin se vrací

Autoři | Foto Knihkupectví Fryč

Štítky Knihkupectví Fryč, knihy, Vánoce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.