Aktuálně

Dětské dopravní hřiště v Liberci bude kvůli opravě většinu léta uzavřené více...

ŘSD zprovoznilo turbo-okružní křižovatku na výjezdu do Jablonce. Vyšla na 45 milionů více...

Kam bych běžela? Na otázku odpoví Ivana Pilařová

Druhý prosincový den se můžete seznámit s novou knihou nazvanou Kam bych tak běžela? Nejen během kolem světa, autorky Ivany Pilařové. Křest knihy liberecké extrémní běžkyně, jenž má za sebou spousty nezvyklých běhů, pořádají v kavárně Knihkupectví Fryč na Pražské.

Kdo o autorce něco tuší, potvrdí, že povídání bude velmi záživné. Těšit se můžete na historky o běhu a extrémních běžeckých závodech, na běžecké a cestovatelské zážitky i na promítání fotografií. Ivana Pilařová může vyprávět zajímavý životní příběh.

Během svých školních let byla uvolněná z tělocviku a dotáhla to až na hodně zajímavý vrchol, v podobě extrémních běhů.

Kdo by se rád dozvěděl o této adrenalinové sportovní disciplíně více, určitě musíte dorazit na tento zajímavý večer v úterý 2. 12. od 18 hodin. Vstup volný. 

Napsal Michal Paclt

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky kniha, kavárna

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.