středa 22. září 2021 Darina

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

PR článek

Valí se na vás ohromná množství reklam snažící se zaujmout vaši pozornost? Rádi byste vybrali to nejlepší, ale přestáváte se v nabídce orientovat? Jak poznat zaručeně český výrobek, aniž byste trávili dlouhé chvíle luštěním etiket? Kuře s rodokmenem, jak už z názvu vypovídá, se hrdě hlásí ke svému českému původu, otevřeně ho přiznává a nestydí se za něj. Každý ví, že jedině Kuře s rodokmenem má garantovaný původ, vyrůstá na českých farmách, zobe české krmivo, je pod neustálým veterinárním dohledem a zpracovává ho tým zaměstnanců české společnosti Vodňanská drůbež.

Jak si můžu ověřit, že je kuře opravdu české?
Každé kuře s rodokmenem, které opustí brány závodu společnosti Vodňanská drůbež, putuje k zákazníkovi s přiděleným rodným číslem. K ověření jeho historie stačí zadat rodné číslo z etikety do připraveného formuláře na webových stránkách společnosti. Po zadání se zobrazí informace, na které farmě kuře vyrůstalo, jaké krmení zobalo a kde bylo poraženo.

Kterým produktem ohromím mou návštěvu?
Pokud si chcete opravdu pochutnat a pohostit svou rodinu nebo přátele skutečně kvalitním drůbežím masem, zvolte jeden z prémiových výrobků – Zlaté kuře. Jedná se o speciálně vyšlechtěné plemeno, které má díky prodloužené době výkrmu mnohem vyzrálejší maso a lahodnější chuť. Barva kůže tohoto plemene je výrazně žlutá, to je způsobeno genetickou dispozicí plemene.

Co zvolit pro výjimečné okamžiky?
Jestliže se Vás u stolu sejde více než obvykle a chcete mít jistotu, že si o Vašem obědě bude rodina povídat ještě druhý den,  sáhněte po vodňanské mladé kachně. Její maso má vysoký podíl prsní svaloviny a díky kvalitnímu krmivu má specifickou chuť. Kachní maso se dá připravit na nespočet způsobů a nemusíte se bát přebytečného tuku.

Čím jsou výrobky od společnosti Vodňanská drůbež tak výjimečné?
Všechny výrobky mají kompletně český původ, jsou vždy čerstvé, zdravotně nezávadné a přísně kontrolované. Z  široké nabídky si navíc vyberou i ti nejnáročnější spotřebitelé. Kromě známek prokazující český původ a kvalitní složení, jako je „Klasa“, „Česká potravina“ nebo „Vyrobeno podle české cechovní normy“,  jsou výrobky pravidelně přihlašovány do potravinářských soutěží, jako „Chutná hezky. Jihočesky“ nebo „Česká chuťovka“. I tímto způsobem se obchodní společnost Vodňanská drůbež snaží odlišit od konkurence na pultech a dát jejím zákazníkům jistotu, že pro sebe a svou rodinu kupují bezpečný, kvalitní a kontrolovaný český výrobek.

Nechte se inspirovat recepty ušitými přímo pro drůbeží maso. Na našich webových stránkách naleznete tipy na rychlou svačinu, ale i luxusní večeři. Už jste vyzkoušeli naší novou řadu pečených mas metodou Sous-vide.

Soutěž o balíček chlazené drůbeže

Díky soutěži s Libereckou Drbnou mohou tři soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získat balíček chlazené drůbeže a polotovarů od společnosti Vodňanská drůbež. Stačí jen do soboty 26. října správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Co se dozvíme z rodného čísla kuřete uvedeného na etiketě?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky soutěž, Vodňanské kuře

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.