středa 22. září 2021 Darina

SOUTĚŽ: Jaro je ideální čas pro regeneraci jater a očistu organismu. Vyhrajte detoxikační kúru s doplňkem stravy LIPOVITAN DUO

PR článek

Cítíte se po dlouhé zimě a náročném roce unavení a bez energie? Tak jako se probouzí příroda kolem nás, je právě teď ideální čas pro nastartování a očistu organismu.

Jednou z nejznámějších bylinek, která prospívá játrům a také žlučníku, patří bylinka lidově zvaná “trnová koruna” nebo “stříbrný bodlák”. A právě s tou jsme spojili naši soutěž!

Soutěž o 50 x 2 balení LIPOVITAN® DUO pro regeneraci jater a jarní očistu

Pokud chcete svým játrům a tělu dopřát jarní očistnou kúru odpovězte správně na soutěžní otázku: “Jak se celým názvem jmenuje bylina/rostlina, která se lidově nazývá také „kristova koruna“ nebo „stříbrný bodlák“ a která je hlavním zdrojem látek napomáhajících regeneraci jater?“

Správnou odpověď naleznete mimo jiné i na stránkách Lipovitan.cz . Odpovědi zasílejte na adresu lipovitan@recordati.cz do 2.5.2021 24:00 hodin​ spolu s uvedením Vašeho celého jména a adresy, kam můžeme zaslat případnou výhru. Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “soutěž LIPOVITAN DUO”. Každý se může účastnit soutěže jen jednou, neváhejte však do soutěže pozvat svou rodinu nebo přátele, vždyť zdravá játra a očistu organismu potřebuje na jaře snad každý z nás. V soutěži je připravena výhra pro celkem 50 soutěžících (2 balení pro každého výherce), kteří budou vylosování ze správných odpovědí!

Přesná pravidla soutěže si můžete přečíst zde: Soutěžní podmínky

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.