neděle 20. června 2021 Květa

SOUTĚŽ: Pojďte s Drbnou na hejtmanský ples zadarmo! Máme vstupenky pro vás i doprovod

Máte plány na večer 26. února? Koukněte do diáře a jestli zeje kolonka prázdnotou, zkuste štěstí v soutěži o dvě volné vstupenky v hodnotě tisíc korun na hejtmanský ples. Ten se opět koná v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev a stejně jako v loňském roce má pro vás Drbna volné vstupenky.

Večerem bude provázet herečka a moderátorka Tereza Kostková, k tanci i poslechu zahraje liberecký orchestr Big´O´Band, v rámci programu vystoupí mj. zpěváci Dan Bárta a Marek Ztracený. Ples startuje ve 20:00.

Benefiční ples hejtmana Libereckého kraje má opět ryze charitativní charakter. Peníze, které se dosud podařilo zajistit od sponzorů, již nyní naznačují, že ples bude uspořádán rozhodně za nižší náklady než v roce 2015, které činily 588 tisíc korun. O dalších příspěvcích sponzorů se stále intenzivně jedná. Další finance budou získány prodejem vstupenek a lístků do slosování. Všechny půjdou na pomoc potřebným. 

„Ples nikdy nebyl pouze společenskou akcí a zábavou, vždy jsme se snažili v souvislosti s jeho pořádáním podpořit nějakou organizaci finančním příspěvkem. Abychom to zdůraznili, rozhodli jsme se jej pořádat definitivně jako benefiční a každého, kdo se chce k podpoře připojit, na ples srdečně zvu. Jsem rád, že se ples rozhodla podpořit také řada významných regionálních firem,“ říká Martin Půta, hejtman Libereckého kraje. 

V letošním roce pomůže ples onkologicky nemocným, postiženým a neslyšícím dětem, výtěžek poputuje i na paliativní péči či sociální i zdravotní rehabilitaci. Konkrétně jde o Nadační fond Ozvěna, nadační fond SLON - Společně dá Liberecko onkodětem Naději, Hospicová péče sv. Zdislavy, o.p.s., SAREMA LIBEREC s.r.o., Centrum LIRA, z. ú. (dříve Středisko pro ranou péči Liberec, o.p.s.), Oblastní spolek ČČK Jablonec nad Nisou a Petra Živsu ze Sloupu (chlapec s DMO)

Chcete volnou vstupenku pro sebe a doprovod? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku do čtvrteční (11. února) půlnoci.  


SOUTĚŽ UKONČENA: Vítězem se stala správná odpověď číslo 122, kterou zaslal Jaroslav Demčák.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.