pátek 17. ledna 2020 Drahoslav

Soutěž: Vyrazte s námi na Slavnosti svijanského piva zadarmo!

Máte v plánu vyrazit na Slavnosti svijaského piva do Svijanského Újezdu? S Libereckou Drbnou můžete ušetřit za vstupné. Máme pro vás celkem šest vstupenek, které za správné odpovědi rozdáme mezi vás. Po dvou vstupenkách získá desátá, dvacátá a třicátá správná odpověď.

Stačí zaslat odpověď na otázku: Kolik druhů piv můžete ochutnat na letošních slavnostech? Malou nápovědu naleznete třeba na oficiálním webu slavností. Své odpovědi zasílejte na mail redakce@libereckadrbna.cz do pátečního poledne. Ke správné odpovědi nezapomeňte připojit i telefonní číslo.

Čtyřiadvacáté Slavnosti svijanského piva startují už v sobotu, jednu hodinu po poledni, kdy vystoupí Recese live. Ty před půl čtvrtou vystřídá první dáma českého country Věra Martinová, která zpívala v osmdesátých letech s country kapelou Schovanky.

Jedním z dalších lákadel je vystoupení Michala Hrůzy. Ten je nejen zpěvák, ale i skladatel, textař a zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. Na jeho vystoupení naváže v devět hodin oblíbená slovenská kapela Tublatanka, která v letošním roce slaví třicáté narozeniny.

Jedním z vrcholů večera bude bezpochyb vystoupení původně liberecké kapely Krucipüsk. Loni Krucipüsk vydal osmé album s názvem Rodinnej diktát a na Slavnostech svijanského piva tak před jedenáctou večerní určitě zazní i nejnovější pecky.

Štítky svijany, slavnosti, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.