Čt 13. 8. 2026Alena
Fotbal

Liberec angažoval mladého brazilského záložníka Calazanse

RRedakce1 minuta čtení5. 9. 2014, 7:08
Marcos Calazans. Foto: FC Slovan Liberec
Marcos Calazans. Foto: FC Slovan Liberec · Foto: FC Slovan Liberec

Další posilou fotbalistů Slovanu Liberec se stal Brazilec Marcos Calazans. Ofenzivní levonohý záložník, který už několik týdnů s klubem trénoval a odehrál několik zápasů za juniorský tým, přišel na roční hostování s opcí na přestup.


"Angažmá ve Slovanu vnímám jako vstupní bránu do evropského fotbalu. Rád bych jednou hrál La Ligu ve Španělsku, nejlépe za Real Madrid. Teď je důležité, abych se rychle aklimatizoval v Liberci a svými výkony si řekl o základní sestavu," uvedl Calazans pro web libereckého klubu.

Podmínky ve Slovanu jsou prý srovnatelné jako v jeho bývalém působišti Fluminense. "Jen tu máte zimu," řekl Calazans.

Napsala ČTK

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook