St 12. 8. 2026Klára
Hokej

Tygři mezi sebou přivítají Piráta Ronalda Knota. Teď bude bránit libereckou bránu

ČTK1 minuta čtení15. 5. 2019, 12:16
Ronald Knot
Ronald Knot · Foto: Petr Kozelek (www.piratichomutov.cz)

Novou posilou libereckého týmu bude Ronald Knot, který doposud hrál za chomutovské Piráty. Odteď je z něj ale podještědská šelma. S libereckým týmem podepsal smlouvu na dva roky.

Hokejový obránce Ronald Knot se stal posilou vicemistra extraligy Liberce. Čtyřiadvacetiletý odchovanec pražské Slavie působil od prosince 2017 v Chomutově, s Bílými Tygry podepsal dvouletý kontrakt s roční opcí. Liberec bude pro Knota po Slavii, Mladé Boleslavi a Chomutovu čtvrtým působištěm v nejvyšší soutěži.

„S příchodem Ronalda Knota dochází k omlazení našich obranných řad. Rony je ofenzivní obránce s výbornou střelou, je v ideálním hokejovém věku a s ideálními fyzickými parametry. Čeká ho u nás hodně práce, ale jsem si téměř jistý, že když projde úspěšně naším procesem, může v budoucnu atakovat i národní tým a zajímavé zahraniční angažmá,“ uvedl v tiskové zprávě sportovní ředitel Liberce Filip Pešán.

Knot si v uplynulé sezoně v 55 zápasech včetně play out připsal 17 bodů za šest branek a 11 asistencí. Ve 12 duelech neúspěšné baráže o extraligu nebodoval. V extralize má celkem na kontě 186 utkání a 37 bodů (15+22), v baráži sehrál 34 zápasů (1+4).

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Uhrazení servisního poplatku či předání peněz kurýrovi. Znáte nové kyberpodvody?Krimi

Uhrazení servisního poplatku či předání peněz kurýrovi. Znáte nové kyberpodvody?

Komerční banka v prvním pololetí letošního roku zaznamenala o 41 % více podvodů v oblasti plateb a platebních karet než ve stejném období loni. Kromě investičních podvodů a falešných bankéřů se objevují i nové triky – pro hotovost si útočníci posílají falešné kurýry, zneužívají skutečné rezervace ubytování nebo klienty přesvědčují k instalaci falešné bankovní aplikace.

Liberecký kraj usiluje o zápis Ještědu na Seznam světového dědictví UNESCOPolitika

Liberecký kraj usiluje o zápis Ještědu na Seznam světového dědictví UNESCO

Liberecký kraj pokračuje v přípravách na nominaci Horského hotelu a televizního vysílače Ještěd na Seznam světového dědictví UNESCO. Radní projednali materiál, který zahajuje další etapu nominačního procesu a stanovuje konkrétní kroky vedoucí k podání žádosti o předběžné posouzení Ministerstvu kultury ČR.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook