Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Na sněhu nezvládl řízení a šel do smyku. Autem narazil do značky Nebezpečí smyku

Autoři | Foto Policie ČR

K dopravní nehodě na silnici číslo 65 v katastru obce Rádlo došlo v úterý hodinu před půlnocí. A byla celkem kuriózní. Řidič Fordu Focus totiž nezvládl na zasněžené silnici řízení a havaroval. Přitom narazil do značky upozorňující na nebezpečí smyku.

„Řidič jel ve směru od Prahy do Jablonce nad Nisou, kde při průjezdu táhlé pravotočivé zatáčky dostal vlivem nepřiměřené rychlosti na zasněženém povrchu vozovky smyk. Následně vyjel vpravo mimo silnici a pravým bokem narazil do dopravní značky Nebezpečí smyku, kterou poškodil,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Zkouška na alkohol byla negativní, škoda je asi jedenáct tisíc korun. „Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou věc vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidiči havarovaného vozidla udělili blokovou pokutu,“ dodala mluvčí.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Policie, nehoda, smyk, Rádlo, silnice, Ford Focus, Jablonec nad Nisou, Praha

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.