Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Při převozu do krematoria vypadla pohřebákům rakev, ti si toho ani nevšimli

Autoři | Foto pixabay.com

Na rakev ležící na silnici nedaleko města Jelenia Góra upozornili polskou polici řidiči, kteří v pondělí jeli po zdejší silnici. Zprávu přinesla polská televize TVN24, v Česku o incidentu informoval portál Novinky.cz.

To si takhle jedete po silnici a najednou rakev i s nebožtíkem. Není divu, že záležitost způsobila pěkné pozdvižení. „Řidiči jedoucí po trase mezi městy Jeleni Gora a Lwówek Śląski informovali o tom, že na silnici leží rakev. Vyslaná hlídka na místě potvrdila, že se uvnitř nachází nebožtík,“ sdělil pro TVN24 policejní mluvčí Mateusz Królak.

Jak uvedla polská televize, celý případ nyní šetří policie. Ta mimo jiné zjišťuje, zda tímto činem nedošlo k znevážení ostatků. Mezitím se na policii obrátili i z pohřebního ústavu. Když tam totiž pohřebáci dojeli, všimli si, že vlastně nic nevezou. Na vině byly s největší pravděpodobností špatně zavřené dveře. Veškeré okolnosti případu šetří policie.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Polsko, krimi, rakev, nebožtík, krematorium, silnice, Česko, Jelenia Góra, policie, TVN24

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.