Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Tragická nehoda mezi Stráží a Mníškem. Srážku čtyř aut nepřežil řidič jednoho z nich

Autoři | Foto HZSLK

Vážná dopravní nehoda se stala dnes ráno na silnici první třídy mezi Stráží nad Nisou a Mníškem. Při srážce čtyř aut zemřel řidič jednoho z nich. Další člověk při nehodě utrpěl středně těžké zranění.

„Byl při vědomí, převezli jsme ho sanitou na traumacentrum liberecké nemocnice," řekl mluvčí záchranářů Michael Georgiev.

Tragická nehoda se stala na silnici 13 nedaleko kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou ve směru na Mníšek před 6:30. Řidič podle Georgieva zemřel na místě.



Silnici první třídy policisté po nehodě uzavřeli. „Objízdné trasy jsou, řídíme dopravu. Co se týká okolností a příčin nehody, ty nadále vyšetřujeme. Jednou z pravděpodobných příčin je vyjetí jednoho vozidla do protisměru, kde se střetlo s protijedoucím vozem," uvedl liberecký mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky ČR, nehoda, úmrtí, Liberecko, Mníšek nad Hnilcom, havárie, Stráž nad Nisou, Krajská nemocnice Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.