pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Auto na přechodu v Jablonecké ulici srazilo dvě děti. Sanitky je převezly do liberecké nemocnice

K ošklivě vypadající nehodě došlo dnes krátce před devatenáctou hodinou v liberecké Jablonecké ulici. Auto tam nedaleko zastávky U Lomu na přechodu pro chodce srazilo dvě děti přecházející silnici. Záchranáři je převezli do nedaleké liberecké nemocnice.

„Obě děti utrpěly středně těžká poranění. Po nehodě byly při vědomí a se zasahujícími záchranáři komunikovaly,“ uvedl mluvčí krajské záchranné služby Michael Georgiev.

Podle něj sanitky s dětmi po dohodě zamířily so liberecké nemocnice. „Pacienty jsme převezly na traumacentrum,“ dodal mluvčí.

Silnice byla po nehodě uzavřena od křižovatky u bývalé Textilany až po křižovatku u zastávky u Lomu. 

Řidička vozidla Škoda Karoq jela ulicí Jablonecká ve směru od centra města. „Na přechodu pro chodce, na světelné křižovatce za zastávkou U Lomu, došlo ke střetu se dvěma nezletilými dětmi. Policisté podrobili řidičku orientační dechové zkoušce na alkohol, jejíž výsledk byl negativní," popsala mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Příčina dopravní nehody a míra zavinění ze strany jednotlivých účastníků je nyní předmětem dalšího šetření. „Nehodou se dále zabývají liberečtí dopravní poilcisté," dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo10 čtenářů

Štítky nehoda, jablonecká, sražené děti, u lomu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.