čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

FOTO: Tragická nehoda u Hrádku, při střetu auta s náklaďákem zemřel člověk, pro dalšího letěl vrtulník

, aktualizováno 6. února 2020, 14:05

Dnes ráno kolem sedmé hodiny došlo na silnici první třídy č. 35 mezi Hrádkem a Bílým Kostelem k vážné dopravní nehodě. Při nehodě zemřel řidič osobního auta, řidiče kamionu transportoval do nemocnice vrtulník.

U odbočky na Václavice se srazil nákladní automobil s osobním. Nehoda si bohužel vyžádala i smrtelné zranění. „Jedna osoba bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem,“ uvedl mluvčí ZZS LK Michael Georgiev. Lékař už tak mohl konstatovat pouze smrt.

Tragická nehoda u Hrádku

čtvrtek, 6. února 2020, 11:03

Tragická nehoda u Hrádku
Tragická nehoda u Hrádku

Řidič kamionu byl z místa transportována vrtulníkem. „Druhý pacient utrpěl středně těžká zranění, ale byl při vědomí a se záchranáři komunikoval. Z místa byl transportován na traumacentrum,“ dodal mluvčí.

K nehodě došlo potom, co řidič renaultu, jedoucí ve směru od Bílého Kostela na Hrádek nad Nisou, zatím z nezjištěných důvodů plynule vyjel do protisměru. „Příčinu a okolnosti této tragické nehody nyní zjišťují policisté služby kriminální policie a vyšetřování ve spolupráci s kolegy z dopravního inspektorátu. Na místo nehody jsme také povolali soudního znalce z oboru dopravy," řekla mluvčí policie Ivana Baláková.

„Vlivem dopravní nehody došlo k úniku provozních kapalin, hasiči proto na místě provedli protipožární opatření," doplnila mluvčí hasičů Lucie Hložková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

Foto HZS LK

Štítky nehoda, úmsrtí, Hrádek nad Nisou, Liberecko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kamil Rybář

Skoda kazde nehody ktere slo predejit. Skoda ze LBC KRAJ zde nepostavil 4 pruhy (2 oddelene smery)

čtvrtek, 6. února 2020, 21:40

Jarek Židův

tady jeden záznam ve třicáté vteřině se vracíí do pruhu https://www.youtube.com/watch?v=6GauJC_Tr-E

čtvrtek, 6. února 2020, 15:06

Jarek Židův

Chcete důvod proč vjel do protisměru?Projeďte se tam párkrát a zrovna v tý zatáčce kde se to stalo hlavně poláci předjíždějí v protisměru a na plný čáře zažil sem to tam x-krát že se tak tak vrátili do prhu těsně před kamion a kolikrát sem říkal že se tam něco takovýho stane....Nikdo neposlouchal nido neudělal opatření tak to tady máte

čtvrtek, 6. února 2020, 14:58

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.