sobota 28. listopadu 2020 René

Řidička v Chrastavě na přechodu srazila chlapce. Nejprve zastavila, pak ujela a hledá ji policie

Liberečtí dopravní policisté řeší nehodu, ke které došlo minulou středu na přechodu na náměstí 1. Máje v Chrastavě. Řidička ve Škodě Fabia tam srazila chlapce a po chvíli ujela. Chlapec se lehce zranil, řidičku hledá policie.

K nehodě došlo krátce před půl osmou ráno. „Řidička vozidla na místě střetu zastavila, ale bezprostředně poté místo dopravní nehody opustila, aniž by učinila opatření, která jí ukládá zákon o silničním provozu. Dopravní nehoda si vyžádala lehké zranění nezletilého chodce,“ popsal mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Případem se nyní zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Liberci, kteří vyšetřují okolnosti a příčiny vzniku nehody.

„V této souvislosti žádáme svědky dopravní nehody a další řidiče, jejichž palubní kamery mohly střet nasnímat, aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu Liberec. Zároveň policisté žádají řidičku osobního automobilu Škoda Fabia, červené nebo vínové bravy, provedení sedan, aby se přihlásila,“ dodal mluvčí.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Štítky polici, nehoda, pátrání, chrastava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.