středa 21. října 2020 Brigita

Přes noc zmizely v Harrachově motorky. Škoda přesáhla půl milionu

Před týdnem v noci na neděli zmizely v Harrachově z různých míst dva motocykly v hodnotě více než 530 tisíc korun. Policie nyní hledá případné svědky.

Neznámí pachatelé odcizili jednu motorku z odstavné plochy před hotele U hraběte Harracha. „Druhý motocykl zmizel z volně přístupného parkoviště u hotelu Šedý Vlk,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Popis odcizených motocyklů
U prvního motocyklu se jedná o značku BMW, typ R1200GS, provedení Adventure. Rok výroby 2016. Stroj byl červené značky s černými plastovými doplňky, stříbrnou nádrží a německou registračkou.
Druhý motocykl je značky Honda v bílo-černém provedení, typ CB1000RE, rok výroby 2010, také s německou registrační značkou.

Zlodějům za jejich řádění hrozí v případě odsouzení až 8 let za mřížemi. Policisté nyní hledají možné svědky události. „Pokud lidé v tuto dobu spatřili podezřelé osoby nebo vozidla poblíž těchto ubytovacích zařízení, nebo viděli přímo osoby manipulující s motocykly, měli by kontaktovat policii prostřednictvím linky 158 nebo návštěvou na kterékoliv služebně,“ řekl Robovský.

Tyto informace by mohly policii pomoci při dopadení zlodějů. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky Liberecký, Semilsko, krádež, zloděj, motorky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.