čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Mladá žena může být v ohrožení života, její auto našli u lesa

Policisté na Turnovsku a Semilsku intenzivně pátrají po dvaatřicetileté ženě. Ta je pohřešovaná od úterního večera. Podle policie může být v ohrožení života, policisté se proto obrací o pomoc na veřejnost.

„Její zmizení nám telefonicky oznámil dne 6. října vpodvečer její otec, který žije ve Středních Čechách a na dceru se nemohl od neděle dovolat. Následnou prověrkou v místě jejího současného bydliště v Olešnici jsme zjistili, že tu byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.

Pohřešovanou ještě zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne. „V té době užívala osobní vozidlo značky Škoda Felicia červené barvy, které jsme dne 6. října kolem 18. hodiny našli zaparkované na lesním parkovišti v katastru obce Olešnice, vzdáleném asi 2 kilometry od místa jejího současného domova poblíž obce Žďársko – Skokovy,“ dodala mluvčí.

Po ženě pátrá několik desítek lidí včetně psovodů. „Pohřešovaná žena trpí občasnými depresemi a v minulosti se už pokusila o sebevraždu, proto se její rodina velmi obává o její život. Můžete-li nám pomoci ji vypátrat, volejte prosím neprodleně linku 158,“ uzavřela Baláková.

Popis pohřešované

Je vysoká přibližně 165 cm štíhlé postavy. Má modrošedé oči a dlouhé, černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. Na snímku z bezpečnostní kamery je oblečená do světle šedé mikiny s kapucí a černých kalhot. Na nohou má bílé sportovní boty a s sebou černý baťůžek.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky policie, pohřešování, turnov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jarča Novačka

Je to prosím Jana Lhotská?

čtvrtek, 8. října 2020, 09:48

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.