neděle 24. října 2021 Nina

Loupežné přepadení pošty v Libchavě. Pachatel s pistolí je na útěku

Policisté pátrají po ozbrojeném muži, který v pátek ráno přepadl pobočku pošty v Horní Libchavě. Muž má pistoli a může být nebezpečný. Policie varuje veřejnost.

Po muži pátrají policejní jednotky včetně vrtulníku. „Muž byl ozbrojen krátkou palnou zbraní. Mohl by se pohybovat v místě události a v jeho okolí,“ řekl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Podle něj byl oblečený do černého svetru, na hlavě měl černou kšiltovku. Muž byl přibližně 180 cm vysoký, zavalitější postavy. Pod ústní rouškou byly na jeho tváři patrné vousy. U sebe měl v době spáchání skutku červeno-bílou igelitovou tašku. Hovořil plynule česky.

„V případě, že muže uvedeného popisu znáte nebo jste jej v době spáchání loupeže, případně bezprostředně po ní spatřili v obci Horní Libchava na Českolipsku, informujte prosím operační středisko Policie ČR prostřednictvím bezplatné linky 158. Stejně tak učiňte, pokud disponujete jakýmikoli informacemi k případu,“ dodal mluvčí s tím, aby se lidé v žádném případě nepokoušeli muže zadržet.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky přepadení, loupež, pošta, libchava, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.