sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Při srážce dvou aut v Hamru na Jezeře se zranilo osm lidí, z toho pět dětí

K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek ráno v Hamru na Jezeře, kde se srazila dva auta. Při nehodě se zranilo celkem osm lidí, z toho pět dětí. Řidiče jednoho z aut transportoval vrtulník do nemocnice, ostatní zraněné odvezly sanitky. Silnice byla dvě hodiny uzvřená.

„Řidička osobního vozidla Audi jela ve směru od Stráže pod Ralskem a při průjezdu pravotočivou zatáčkou vjela na mokré vozovce z nezjištěných příčin do protisměru, kde se bočně střetla s protijedoucím osobním vozidlem Ford,“ uvedla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Nehoda si vyžádala osm zraněných osob, z toho pět dětí. Řidič Fordu byl letecky transportován do liberecké nemocnice, další tři zraněné převezly na ošetření sanitky rovněž do Krajské nemocnice Liberec. 

Řidička Audi a tři spolucestující byli se zraněními převezeni na ošetření sanitními vozy do českolipské nemocnice.

„Policisté podrobili řidičku vozidla Audi orientační dechové zkoušce na alkohol, jejíž výsledek byl negativní. U druhého řidiče musel být s ohledem na jeho zranění nařízen odběr krve v nemocnici. Příčinou a okolnostmi této nehody se nyní budou dále zabývat českolipští dopravní policisté,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto HZS LK

Štítky nehoda, hamr, policie, hasiči, zzs lk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.