Aktuálně

Babiš a Vojtěch v liberecké nemocnici. Premiér ukázal snímek rakoviny prostaty více...

Liberec připravil setkání se zlatou olympioničkou Zuzanou Maděrovou. Ve čtvrtek v Linserce více...

Nečekané dobrodružství malých lyžařů na Jablonecku. Autobus jim zapadl, svezli se obojživelníkem více...

Státního fondu se nemocnice v Liberci nedočká, podle Babiše už není potřeba více...

Mercedes na Jablonecku vylétl ze silnice do příkopu, pomoc pasažérům zavolal systém eCall více...

Jde mi o to, aby byla rodina spokojená a fungovalo to i při mém ježdění, říká Adamczyková více...

V centru Liberce a České Lípy se objeví ruský dron. Má připomenout, že i Česko může být cíl více...

Vrah ze Smržovky jim zabil rodiče. Zajistit budoucnost může Karolíně (17) a Josefovi (14) sbírka více...

Opilý řidič narazil v noci do autobusové zastávky a utekl. Policistům tvrdil, že pil až po nehodě

Autoři | Foto Policie ČR

Více než tři promile alkoholu naměřili policisté řidiči, který v obci Bezděz narazil v noci do autobusové zastávky a tří stromů. Naštěstí nikoho nezranil, policistům ale tvrdil, že se alkoholu napil až po incidentu.

Dopravní nehoda se stala v sobotu krátce před jedenáctou hodinou večer. „Čtyřiatřicetiletý řidič s vozidlem Škoda Octavia jel ve směru od Obory do Mladé Boleslavi, kde za křižovatkou k obci Bezděz nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku. Přejel na nástupní ostrůvek autobusové zastávky, narazil do jejího zastřešení, dopravní značky a následně ještě do tří stromů,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Po nárazu se řidič dal na útěk k obci Hlínoviště. Policistům však daleko neutekl. „Vzápětí byl vypátrán policejní hlídkou z Obvodního oddělení v Mimoni a přivolaným psovodem se služebním psem,“ doplnila mluvčí. Dechová zkouška ukázala 3,59 promile alkoholu. „Vzhledem k tomu, že policistům uvedl, že se alkoholu napil až po dopravní nehodě, byl vyzván k podrobení se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve, s čímž souhlasil,“ dodala Sochorová.

Výše způsobené škody je předběžně vyčíslena na 400 000 korun, okolnosti nehody nadále vyšetřují policisté z Dopravního inspektorátu v České Lípě.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Českolipsko, Bezděz, nehoda, policie, doprava, alkohol, autobusová zastávka, Mladá Boleslav, Škoda Octavia, Hlínoviště, Mimoň

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.