Počasí dnes10 °C, zítra9 °C
Čtvrtek 30. března 2023  |  Svátek má Arnošt

Smutný konec pátrání. Těhotnou ženu našli policisté bez známek života, nařídili pitvu

, aktualizováno 27. ledna 2023, 16:00

Pátrání po těhotné ženě mongolské národnosti, která byla nezvěstná od 25. ledna a má za dva týdny rodit, skončilo tragicky. Ztratila se v České Lípě, když odešla na procházku a zpátky domů se už nevrátila. Policejní psovod její tělo našel v pátek kolem patnácté hodiny v přírodním terénu u města.

„Pátrání po pohřešované ženě odvoláváme. Dnes její tělo bez známek života krátce před 15. hodinou objevil v přírodním terénu u České lípy psovod se služebním psem v průběhu naší pátrací akce," uvedla odpoledne mluvčí policie Ivana Baláková.

Manžel policii její zmizení ohlásil dne 26. ledna v 18 hodin s tím, že se ji nejprve snažil hledat na vlastní pěst. Důvod jejího zmizení nechápal, před odchodem pohřešované podle něj k žádné hádce mezi manžely nedošlo. Pohřešovaná žena prý ráda navštěvovala přírodní areál v Dubici v České Lípě, který ještě v den oznámení jejího zmizení propátrávaly hlídky s psovodem a služebním psem a vodní plochu současně zkontrolovali potápěči Zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje.

Podle policie zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na její smrti podílela druhá osoba. „Nicméně ke zjištění bezprostřední příčiny smrti jsme nařídili soudní pitvu těla zemřelé ženy a všechny okolnosti této nešťastné události důkladně dokumentujeme," dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR a Jan Luxík

Štítky těhotenství, policie, Česká Lípa, pohřešovaná

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.