Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Na Horákovce narazil do auta před sebou. Nadýchal 1,5 promile

Autoři | Foto archiv redakce

Liberečtí policisté šetří nehodu, ke které došlo ve středu na třídě Dr. Milady Horákové. Dvaačtyřicetiletý řidič tam jel ve směru do centra města a naboural auto před sebou.

K nehodě došlo krátce po třinácté hodině. „Řidič nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem a do tohoto narazil. Provedenou dechovou zkouškou policisté v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,47 promile,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Jenže to nebyl jeho jediný prohřešek. Policisté také zjistili, že muž má také Obvodním soudem pro Prahu 4 vysloven zákaz řízení motorových vozidel, a to až do dubna 2025.

Nehodu šetří liberečtí policisté. „Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činu ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 50 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, nehoda, liberec, alkohol, ilustrační

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.