Aktuálně

Tragická nehoda v Malé Skále. Mladý řidič přejel do protisměru, srážku nepřežil více...

Požár na průtahu Liberce. Ve směru na Turnov shořelo auto více...

Okradli kamaráda, hlásil opilec strážníkům. Co vzali nevěděl ani okradený

Autoři | Foto Se svolením města Jablonec nad Nisou

Krádež nahlásil zjevně opilý hlas jabloneckým strážníkům v pondělí v deset hodin večer. Hlídka se tak vydala k večerce v ulici Nová Pasířská, zloděje ale nenašla, a nakonec se ani nedozvěděla, co vlastně bylo předmětem nahlášené krádeže.

„Strážníci opravdu našli u večerky pana S., také notně opilého, který tvrdil, že ho asi někdo okradl. Kdo? To neví. A co mu vzal? Také neví. Výmaz paměti byl nejspíš důsledkem 2.13 promile alkoholu v dechu,“ popsala mluvčí jablonecké radnice Jana Fričová.

Strážníci panu S. doporučili, ať zajde ohlásit krádež druhý den na obvodní oddělení Policie ČR v ulici 5. května, jakmile vystřízliví. „Dotyčný pokýval hlavou na souhlas a odešel,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky městská policie, strážníci, jablonec, magistrát

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.