Aktuálně

Tragická nehoda v Malé Skále. Mladý řidič přejel do protisměru, srážku nepřežil více...

Požár na průtahu Liberce. Ve směru na Turnov shořelo auto více...

Liberec chystá obecní holubník, pomůže regulovat počet holubů etickým způsobem více...

Slunce vydrží celý týden. O víkendu teploty překročí dvacítku více...

Ležel u garáží v kaluži krve. Jsem v pořádku, tvrdil hlídce

Autoři | Foto MP Jablonec

Jablonečtí strážníci vyrazili v neděli v podvečer ke garážím v Ladově ulici, kde podle oznamovatele ležel nehybný muž v kaluži krve. Ten nakonec skončil v péči záchranářů, i když hlídce tvrdil, že mu nic není.

„Dotyčný s hlídkou mluvil a řekl, že je v pořádku, ale strážníci viděli, že leží v kaluži krve,“ popsala mluvčí radnice Jana Fričová.

Krev mu vytékala z rány na čele. „Strážníci okamžitě přivolali zdravotníky a zahájili první pomoc. Zastavili krvácení, uložili muže do stabilizované polohy a udržovali v teple,“ dodala mluvčí.

Muž přitom podle ní po celou dobu se strážníky a posléze i záchranáři komunikoval. „Hlídka informovala manželku, že svého muže najde na chirurgickém oddělení jablonecké nemocnice. Městská policie Jablonec nad Nisou děkuje občanům za spolupráci a připomíná důležitost včasného nahlášení podobných situací,“ uzavřela Fričová.

Hodnocení článku je 72 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky městská policie, strážníci, jablonec, magistrát

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.