Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Řidička na namrzlé silnici dostala smyk, v protisměru narazila do auta

Autoři | Foto Policie ČR

Policisté vyjížděli ve středu po půl deváté k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici 9 mezi Zahrádkami a Českou Lípou. Čtyřiapadesátiletá řidička tam nezvládla jízdu, dostala smyk a v protisměru narazila do jedoucího auta. Jeho řidička se při srážce zranila a skončila v českolipské nemocnici.

„Pokud jí vzniknou zásadnější zdravotní komplikace, bude se řidička hyundaie zodpovídat z přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti. Hmotnou škodu na každém vozidle jsme odhadli na nejméně 100 000 korun,“ upřesnila mluvčí policie Ivana Baláková.

Dechová zkouška u obou řidiček vyloučila ovlivnění alkoholem, nicméně jedna z nich podle mluvčí své řidičské schopnosti přecenila a jízdu na ledu nezvládla. „Za nepříznivých povětrnostních podmínek jezděte prosím se zvýšenou opatrností a nikam nespěchejte. Důležité je, abyste vždy dorazili do svého cíle bez újmy na zdraví,“ dodala Baláková.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, nehoda, zahrádky, smyk

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.