Aktuálně

Dva mrtví v penzionu v Rokytnici. Případ šetří kriminalisté více...

Další zahraniční natáčení ve městě. Liberec se vrátí do 30. let minulého století více...

Pátrání po seniorce v Jizerkách má tragický konec. Ženu našli bez známek života více...

Před Kauflandem stál bez kalhot a bot. Silně podchlazený muž skončil v nemocnici

Autoři | Foto MP Jablonec

Jablonečtí strážníci vyráželi na zavolání jedné ze zaměstnankyň k muži, který před Kauflandem v Jateční ulici stál bez bot a kalhot silně podchlazený.

K události došlo minulý čtvrtek po půl desáté dopoledne. „Muž se viditelně třásl zimou, což kamerový systém potvrdil. Hlídka městské policie na místě zjistila, že jde o pana H. Jeho stav budil obavy – silné podchlazení si vyžádalo přivolání záchranné služby,“ popsala mluvčí radnice Jana Fričová.

Strážníci muži poskytli první pomoc, zajistili tepelný komfort pomocí izotermických fólií a ošetřili drobná poranění na nohou.

Jak se na místo bez bot a kalhot dostal, to strážníci zjistit nedokázali. „Kvůli jeho zdravotnímu stavu se nepodařilo zjistit, odkud přišel ani kam se poděl zbytek jeho oblečení,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky kaufland, jablonec, městská policie, strážníci

Komentáře

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.