Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

S vyhozením se zaměstnanec nesmířil, vyhrožuje vedení firmy

"Jednoho dne si to s tebou přijdu vyřídit i za cenu toho, že skončím na 15 let ve vězení. Své sliby plním." Přesně tak vypadají zprávy bývalého zaměstnance zástupcům jedné firmy ve Stráži pod Ralskem. Osmapadesátiletý muž se neosvědčil a tak se s ním firma rozloučila. Muž se však s rozhodnutím nechce smířit.

Do firmy byl přijat v únoru letošního roku na zkušební dobu, ale jelikož se neosvědčil, firma s ním tento pracovní poměr ukončila. Od té doby začaly chodit některým zástupcům vedení podniku výhrůžné emaily a sms zprávy, které naznačují, že se muž se svým odmítnutím jen tak nehodlá smířit. Zatímco  se emaily tváří jako anonymy, v sms zprávách se podepisuje svým pravým  jménem a příjmením.

Výhružky nebere vedení firmy na lehkou váhu a vše nahlásilo policii. "Co konkrétně se mu při psaní těchto zpráv honí hlavou, se může adresát jen domýšlet. Policisté zatím k případu vyslýchají zúčastněné osoby a potom rozhodnou o svém dalším postupu," dodala mluvčí policie. 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Stráž pod Ralskem

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.