Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Policisté hledají cyklistu, který u muzea srazil chodkyni a od nehody ujel

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Liberečtí policisté pátrají po nezodpovědném cyklistovi, který v úterý 25. října srazil poblíž muzea pětapadesátiletou chodkyni. Ženě nepřivolal záchrannou službu ani ji neposkytl první pomoc a z místa nehody odjel pryč. K nehodě došlo před sedmou hodinou ranní.

Cyklista jel Vítěznou ulicí ve směru od Náměstí Štefánikova k Masarykově ulici a podle všeho nesledoval dění před sebou. V moment, kdy žena přecházela od muzea k poliklinice, přehlédl ji a srazil ji.

„Žena po střetu s ním upadla na vozovku a přitom utrpěla pohmožděniny  na nohách, na krku a na hlavě a musela později vyhledat lékaře. Proč cyklista na místě nehody nezastavil a neposkytl jí žádnou pomoc, zatím nevíme. Pokud někdo může pomoci s jeho vypátráním, uvítáme informace k jeho totožnosti i k průběhu samotné nehody,“ dodala mluvčí policie Ivana Baláková. Svědectví přijmou policisté na jakékoliv služebně a na lince 158.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky cyklista, muzeum, havárie

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.