Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Krást naftu u školy se nevyplatilo. Zloděje snímala fotopast

Chtěl si polepšit o pár litrů nafty, teď se bude zpovídat z krádeže. Řeč je o zloději, který nejspíš pravidelně chodil krást naftu ze zaparkovaného automobilu na pozemku jedné z libereckých středních škol. Teď sklapla past a to doslova. Zloděje odhalila skrytá fotopast městské policie.

„Na městskou policii se s žádostí o pomoc obrátili zástupci liberecké střední školy, v jejímž areálu docházelo přes noc k opakovaným krádežím nafty. Škody stále narůstaly a pachatel neznámý,“ popsala mluvčí strážníků Daniela Bušková.

Strážníci nemuseli moc dlouho čekat. Zloděj se nachytal už po pár dnech. „Ve středu ve dvě hodiny ráno fotopast odeslala operačnímu středisku hlášení o narušení prostoru a fotografii muže s kanystry v tašce,“ doplnila mluvčí.

Muž musel být příjezdem strážníků pořádně překvapen. Fotopast ho totiž snímala s neviditelným nočním přísvitem. Zloděj se ještě pokusil o útěk, strážníci ho ale brzy dopadli a předali policistům. „Později se ukázalo, že školní auto nebylo první, kterému se zloděj osudné noci věnoval,“ poznamenala Daniela Bušková.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky motorová nafta

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.