Aktuálně

Těsně před Vánoci přišli po požáru o dům, Chrastava na pomoc rodině založila sbírku více...

Mrazivá vánoční noc. V Liberci klesla teplota na minus 11 stupňů více...

Napínavý noční souboj s kunou vyhráli policisté

Nejen naháněním opilých řidičů a vypočítavých zlodějů žijí policisté. V obsáhlém seznamu zásahů uvízla i tato kuriozita, kterou řešili policisté ze Semilska. Svými slovy ji velmi čtivě popsala mluvčí policie Ivana Baláková, která si nezadá se špičkovými autory. Příběhu nechybí napětí, zápletka ani Happy end.

"Minulý čtvrtek  pozdě v noci přijal operační důstojník Policie ČR hovor z tísňové linky 158. Dvě starší ženy ho požádaly o vyslání hlídky do jejich domu v obci Poniklá. Obě se totiž obávaly urostlé kuny, která do v jejich chalupy  nezjištěným způsobem vnikla. Byla velmi aktivní a  přebíhala z místnosti do místnosti, takže si nemohly být jisté, ze kterého kouta na ně vyskočí.

Když přivolaní policisté vstoupili do chalupy, kuna právě odpočívala na lavici. Příchod uniforem ji ale znervóznil,  a tak začala znovu běhat jak pominutá po celém domě a oba policisty pořádně zaměstnala. Nakonec ale zvítězili muži zákona a po přibližně dvacetiminutové akci se jim jí podařilo z obydlí vystrnadit. Obyvatelky domu jim za to byly velmi vděčné a dojatě jim za jejich pomoc poděkovaly," napsala mluvčí policie Ivana Baláková.

Napsala redakce

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky dům, okres Semily, Policie České republiky, Poniklá

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.