Téměř milion korun v hotovosti a zlaté hodinky ukradl o víkendu neznámý zloděj v rodinném domě na Novoborsku. Vzhledem k výši způsobené škody převzali vyšetřování případu kriminalisté. Zloději v případě dopadení hrozí až osm let vězení, sdělila dnes českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková.
Krádež se podle Balákové stala v sobotu mezi 15:00 a 17:00. "Neznámý vypáčil hlavní vstupní dveře a důkladně prohledal celý dům. V obývacím pokoji nalezl nepříliš důmyslně schované klíčky od trezoru, který si otevřel," popsala krádež policejní mluvčí.
V trezoru zloděj našel 960.000 korun v hotovosti, 1000 eur a zlaté náramkové hodinky za 20.000 korun. "Nezvaný host jen vyprázdnil trezor, další vybavení domu ponechal na svém místě," dodala Baláková.
Napsala ČTK
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.