Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Ukulele zloději nestačilo, očesal proto kamery na parkovišti Fora

Nenapravitelný zloděj takřka všeho skončil v rukou policistů. Pětatřicetiletý muž si od října do tohoto týdne obstojně přivydělával krádežemi na Liberecku a to i přesto, že ho za stejnou činnost soud už v minulosti potrestal. Muže nakonec spravedlnost dostihla, především díky jeho nenasytnosti, kdy kradl v centru Liberce.

Na zloděje upozornila ostraha obchodního centra Forum, kde si muž tento týdne vyčíhl bezpečnostní kameru u vjezdu do parkovacího domu z ulice Dr. Milady Horákové. Krádež mu prošla, zloděj se ale s takovou kořistí nespokojil. „Kamera mu ale nestačila, a tak odcizil další dvě kamery stejného typu ze sloupu před parkovacím automatem,“ popsala mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Taková krádež nemohla ujít pozornosti ostrahy obchodního domu, která okamžitě přivolala policii. „Následně muže zadržela policejní hlídka nedaleko místa krádeže a muž skončil v policejní cele,“ dodala mluvčí

Pětatřicetiletý muž toho má ale na své kontě víc. V říjnu se vloupal také do domu v Mníšku, kde se mu zalíbilo ukulele a k hudebnímu nástroji si přibalil doklady majitele domu. Policisté u něho našli také dvě platební karty, které nebyly jeho. Teď muži hrozí až tři roky za mřížemi.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky krádež, Liberec, Liberecký kraj, Milada Horáková, Mníšek nad Hnilcom

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.