St 12. 8. 2026Klára
Kultura
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Chytrá zábava a pivko. Ve Šnytu proběhne oblíbený hospodský kvíz

PR článekRRedakce1 minuta čtení25. 10. 2017, 10:43
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dejte dohromady partu přátel a vyrazte se pobavit. Beer restaurant Šnyt přichystal na poslední říjnový den oblíbený Chytrý kvíz. Stačí se zaregistrovat na facebooku a můžete vyhrát třeba láhev kvalitního alkoholu.

Kvíz proběhne v úterý, začíná se v devatenáct hodin. Zúčastnit se mohou týmy s dvěma až osmi členy. „Vyrazíš s přáteli na pivo, strávíte spolu fajn večer a můžete u toho vyhrát jednu ze skvělých cen! Odměňujeme vítěze, nejlépe tipující tým i další hráče,“ lákají pořadatelé akce.

Do Chytrého kvízu ve Šnytu se můžete přihlásit tady.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook