Čt 13. 8. 2026Alena
Kultura

Jiskra pro Terezu a Lukáše. Ve Vratislavicích pořádají akci na pomoc dětem

RRedakce1 minuta čtení2. 8. 2019, 11:51
Tereza potřebuje nový vozík.
Tereza potřebuje nový vozík. · Foto: Jiskra Vratislavice

Už třetí ročník charitativní akce Jiskra pro se koná v sobotu ve Vratislavicích. Pořádá ji tamní fotbalový klub Jiskra a letos podpoří dvě děti – Terezu a Lukáše. Akce bude tentokrát ve znamení bojových umění.

V Desítkách se v exhibičních zápasech představí kickboxeři, karatisté, ale i boxeři a zahrají kapely Nasekáč a SVR.

Akce začíná v 16 hodin a vstupné je dobrovolné, všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář. Celý den bude v atriu kulturního centra probíhat řádná veřejná charitativní sbírka.


Jiskra pro podpoří šestnáctiletou Terezu, která má ochrnuté všechny čtyři končetiny a nemůže se o sebe sama postarat. Výtěžek akce přispěje na nový vozík, který už nutně potřebuje.

Dvanáctiletý Lukáš Molnár zase potřebuje finančně náročné rehabilitace, jedna vyjde na 45 tisíc korun a potřeboval by je čtyřikrát do roka. Lukášovi se ale díky nim daří stále se zlepšovat a do budoucna by mohl sám chodit.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook