Čt 13. 8. 2026Alena
Kultura
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Kapela Scooter pokračuje v triumfální cestě napříč Evropou a zamíří i do Liberce

PR článekRRedakce2 minuty čtení8. 11. 2019, 16:55
Scooter
Scooter

Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel navazují koncerty ze série Live In. Na ty se fanoušci mohou těšit už 16. listopadu v Liberci.

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami, připravila pro diváky opět neuvěřitelnou show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Scooter přinesl zcela jiný pohled na živou show. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk.

Fanoušci budou mít možnost na živých koncertech v Česku vidět a slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila. 

„Koncerty u vás jsou jedny z nejlepších, jaké jsme kdy absolvovali, a tak jsem moc rád, že se můžeme po neuvěřitelných vystoupeních v Praze a Ostravě do České republiky opět vrátit,” vzkazuje zpěvák Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Fanoušci u vás jsou prostě „Hyper Hyper Wicked“! Pamatujeme si na skvělou atmosféru v Českých Budějovicích i v Brně a teď se moc těšíme do Liberce, kde jsme doposud nehráli. Určitě to tam bude stejně skvělé, ne-li ještě lepší.” 

Koncerty Scooteru v rámci turné Live In proběhne 16. listopadu v Home Credit Areně v Liberci. Předprodej vstupenek probíhá už nyní v síti www.ticketlive.cz.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely Scooter (16. listopadu, Home Credit Arena)

Soutěž byla ukončena, dvě vstupenky vyhrává Kateřina L.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Velký zátěžový test aplikace eDoklady. Pomozte státu a zapojte se i vySpolečnost

Velký zátěžový test aplikace eDoklady. Pomozte státu a zapojte se i vy

Digitalizace české veřejné správy překročí další milník - vůbec poprvé v historii se stát při testování digitálních služeb obrací na širokou veřejnost. Potřebuje totiž ověřit připravenost aplikace eDoklady před podzimními volbami. K tomu, aby zátěžový test funkčnosti aplikace proběhl co nejlépe, je potřeba několik desítek tisíc lidí, kteří si naráz aplikaci otevřou. Pomůžete Ministerstvu vnitra a Digitální informační agentuře (DIA)? Zapojení je dobrovolné a zabere jen několik okamžiků.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook