středa 28. července 2021 Viktor

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Zloděj vykradl stánek na přehradě, bral lízátka a mandle. V udírně našel zapomenutou klobásku

Škodu 360 korun způsobil zloděj, který se vloupal do jednoho ze stánků na jablonecké přehradě. Zřejmě měl hlad, protože si odnesl jen několik balení mandlí, lízátek a také v udírně našel zapomenutou klobásku, kterou snědl.

Blbe, parkuješ jako pako! Žena si vybila frustraci, nemohla vyjet z parkoviště

Nejspíš se vám to už stalo taky. Chcete vyjet z parkoviště, jenže kvůli špatně zaparkovanému autu to prakticky nejde. Žena na sídlišti v České Lípě při podobné situaci na špatně zaparkované auto napsala rtěnkou vzkaz, jenže to viděla jeho...

Policisté kontrolovali řidiče ze speciálního autobusu. Odhalili čtyřicet přestupků

Liberečtí dopravní policisté opět využili speciální autobus, kterým kontrolují především řidiče nákladních vozidel. Během úterní akce odhalili přes čtyřicet dopravních přestupků. Řidiči se nejčastěji provinili tím, že nebyli za jízdy připoutáni...

Liberec chce naočkovat bezdomovce proti covidu. Zatím ale nemá čím

Zhruba dvě až tři stovky bezdomovců žijí na území Liberce. Ve většině případů jde o rizikové jedince, město by je proto rádo nechalo naočkovat proti covidu. Odpověď od ministerstva zdravotnictví ale zatím nemá.

Noční bouřka a silný liják. Hasiči měli přes 130 výjezdů, Nisa vystoupila na třetí povodňový stupeň

Celkem 137 událostí spojených s noční bouřkou měli během dvou hodin hasiči v Libereckém kraji. Nejčastěji šlo o popadané strom, zatopené sklepy, ale i poničené střechy, vichr utrhl střechu například hotelu Vyhlídka v Jilemnici. Silný liják před...

Náklady na opravu bazénu bobtnají. Krásné obrázky, sliby a v rozpočtu nula, kritizuje opozice

Je to pár dní, co město oznámilo, že rekonstrukce bazénu vyjde bez daně na 820 milionů korun. To nadzvedlo libereckou opozici, která radnici za pomalý postup při rekonstrukci kritizuje. Podle města ale navýšení rozpočtu ovlivnila situace na trhu,...

Sledují mě přes messenger, volala žena strážníkům

Někdy se strážníci setkají s volajícími, u kterých neví, zda si z nich dělají legraci. Posledním případem byla žena, která měla pocit, že ji někdo sleduje přes messenger. Podobných věcí je ale víc.

Záchrana jeřábníka po kolapsu. Hasiči cvičili čtyřicet metrů nad zemí v centru Liberce

Staveniště naproti krajskému úřadu využili pro své cvičení hasiči z libereckého lezeckého družstva. Na stavbě je totiž čtyřicetimetrový jeřáb. Námětem cvičení byl kolaps pracovníka jeřábu a to, jak ho dostat dolů.

Policisté pátrají po ženě, nevrátila se do léčebny. Může být agresivní a nebezpečná

Do psychiatrické léčebny v Kosmonosích se z vycházky nevrátila jednatřicetiletá pacientka. Pátrají po ní policisté, podle kterých může být nebezpečná a agresivní.

A znovu silné bouřky. Do Libereckého kraje mají dorazit v úterý v noci

Meteorologové přichází s dalším varováním před silnými bouřkami. Platí od úterní osmnácté hodiny až do tří hodin po půlnoci. A mají být velmi silné s kroupami a větrem.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.