úterý 18. února 2020 Gizela

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Nad opilcem v kolejišti projel vlak, ani ho nevzbudil. To se povedlo až hasičům

V kolejišti leží muž, a právě přes něj projela lokomotiva s dvaceti vagony plnými písku. Tak znělo hlášení výpravčího na tísňovou linku 112 v úterý kolem 22. druhé hodiny. Celá událost v České Lípě ale neštěstím neskončila, opilý mladý muž to...

FOTO: Kamion vjel pod viadukt v Josefově Dole a pohnul s ním

Od úterního rána nejezdí vlaky na trati mezi Smržovkou a Josefovým Dolem. Důvod? Kamion, který vjel pod viadukt a pohnul s ním. Na trati ale v tuto chvíli vlaky stejně nejezdí, výluka potrvá do poloviny listopadu.

U hranic řádí Vrhač větví, němečtí policisté na jeho dopadení vypsali odměnu

Na několika místech nedaleko českých hranic už několik let řádí muž, který hází větve a kameny na projíždějící auta. Němečtí policisté ho proto překřtili na Vrhače větví a varují před ním i české řidiče, kteří mohou navíc pomoci s jeho dopadením.

Ztracený senior strávil ve skalní průrvě dvě noci. Je potlučený, ale bude v pořádku

Dobrý konec má více než dvou denní pohřešování sedmdesátiletého muže z Hejnic. Ten se nestihl vrátit v sobotu večer z výletu a zabloudil v okolí Viniční cesty. Záchranáři ho nakonec našli v pondělí odpoledne ve skalní průrvě, kde strávil dvě noci...

Jaký bude Liberec? Vize a plány představí u Fryče pracovníci Kanceláře architektury města

Prvních několik měsíců má za sebou nově vzniklá Kancelář architektury města. Jaké má vize a plány? Kam by chtěla Liberec směřovat? Pokud vás to zajímá, zajděte v úterý od 19 hodin k Fryčovi, kde se její pracovníci představí.

Po dvou dnech se v lesích v Jizerských horách podařilo vypátrat ztraceného seniora. Sedmdesátiletý muž se ztratil na cyklovýletě v sobotu večer, v lesích přežil dva dny. V jakém je stavu zatím není možné říct, z Liberce pro něj letěl vrtulník...

Od sobotního večera se pohřešuje sedmdesátiletý muž z Hejnic. Podle posledních informací by se měl pohybovat v lesích nad Hejnicemi, nejspíš kolem Viničné cesty. Senior nemá léky a může být ohrožen na životě.

Skútr se střetl s chlapcem. U nehody zasahoval vrtulník

K vážné nehodě došlo v pátek došlo před čtrnáctou hodinou na silnici III. třídy mezi Srním a Sosnovou, kde se srazil skútr s nezletilým chlapcem. Pro zraněného chlapce letěl vrtulník, řidič skútru skončil v českolipské nemocnici.

Po ztracené houbařce pátral i vrtulník. Pohřešoval ji manžel

Policisté, psovod, hasiči, a nakonec i policejní vrtulník s termovizí pátral po třiasedmdesátileté ženě, která si vyrazila v pátek po obědě na houby. Jenže ani po několika hodinách se nevrátila a její manžel zalarmoval policii.

Derby bez vítěze. Po přestřelce v úvodu druhé půle si oba týmy body rozdělily

Zápas dvou rozdílných poločasů nabídlo dvaapadesáté podještědské derby. V tom prvním se nehrál pohledný fotbal a domác nakoneck prohrávali, když se trefil Sýkora. Druhé dějství al přineslo řadu šancí a také další tři branky. A když v posledních...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.