St 12. 8. 2026Klára
Společnost
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Edymax najde práci každému. Jen za loňský rok to byly tři tisíce lidí

PR článekRRedakce1 minuta čtení20. 3. 2017, 13:58
EDYMAX SE
EDYMAX SE · Foto: EDYMAX SE

Pracovní trh je vždy horlivě diskutované společenské téma, ve kterém zastávají agentury svoje stabilní místo. V roce 2016 si prostřednictvím agentur našlo zaměstnání více než třicet tisíc lidí, což potvrzuje opodstatněnost tohoto tématu.

Vyznat se v kvalitě personálních agentur není vůbec jednoduché. I proto The Slovak Spectator spolu s pracovním portálem Profesia.sk sestavili žebříček agentur na základě několika kritérií. Jan Pallo, ředitel vydavatelství The Slova Spectator, uvádí přehled největší hráčů na trhu, který pomůže firmám, ale i jednotlivcům, aby se lépe zorientovali při hledání práce, nebo nových kolegů.

Personální agentura EDYMAX SE se umístila mezi TOP 10 agenturami práce a to konkrétně na 6. místě. V roce 2016 zprostředkovala práci 3000 lidem. Díky tvrdé a poctivé práci profesionálů ve svém oboru je společnost EDYMAX SE schopná každému bez výjimky zprostředkovat zaměstnaní nebo naopak najít zaměstnance napříč všemi obory. Díky striktně dodržovaným srovnatelným podmínkám s kmenovými zaměstnanci je EDYMAX SE stabilním zaměstnavatelem a partnerem renomovaných společností napříč Německem, Českou a Slovenskou republikou.

Hledáte-li okamžitou a kvalitní práci, tak nás kontaktujte na +420 774 000 627 nebo na lbc@edymax.com.

Hledáte-li kvalitní zaměstnance, tak nás kontaktujte na liberec@edymax.com.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětlujeSpolečnost

Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětluje

Bílí tygři byli dlouhá léta ikonou liberecké zoo. Do zahrady pod Ještědem přijeli v roce 1994, v roce 2018 ale vedení zoo oznámilo, že s jejich chovem končí. Tedy, že je nebude dále rozmnožovat, i když jedna tygřice je v zoo stále k vidění. Přestože od té doby uplynulo už 8 let, lidé se stále hojně ptají: Proč už nechcete bílé tygry chovat? A zoo vysvětluje.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook