čtvrtek 8. prosince 2022 Květoslava

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Užijte si závěr léta v Jizerských horách. Registrujte se na běžecký závod Běhej lesy Jizerská přímo na místě

PR článek

Jeden z nejzajímavějších závodů Běhej lesy - Jizerská - se uskuteční již tuto sobotu 27. srpna. Nestihli jste se registrovat na letní verzi legendárního lyžařského závodu? Zdaleka není vše ztraceno, registrujte se přímo na místě v Bedřichově.

Všichni závodníci, kteří se nestihli do středy 24. srpna registrovat online, budou mít stále možnost přidat své jméno na startovní listinu. Stačí přijít osobně na bedřichovský stadion a vyplnit registrační formulář. To bude možné učinit už v pátek 26. srpna v časovém rozmezí 16:00 - 20:00. Pro ty, kteří chtějí přijet až v den závodu, budou registrace otevřeny od 7:00 a zavřou se vždy nejpozději půl hodiny před startem konkrétního závodu. Registrovat se bude možné na všechny trasy včetně charitativního běhu PVZP FénixRunu.

Registrace na místě (stadion Bedřichov)

  • PVZP FénixRun: 250 Kč (charitativní závovod)
  • Standardní dospělé trasy: 800 Kč
  • Extra dlouhá trasa: 1 100 Kč
  • dětské závody Dr.Max: 200 Kč

Letní RUN se vydá po stopách zimního závodu Jizerská 50. Kromě extra dlouhé, takřka 50kilometrové, trasy nabídne také kratší varianty na 11 a 23 kilometrů. Chybět nebudou ani dětské závody Dr. Max a nesoutěžní PVZP FénixRun, krátký závod, který je ideální pro rodiny, seniory nebo začátečníky. Kompletní výtěžek ze startovného pak putuje na konto nadací, které na daném závodě podporujeme v rámci charity.

Běhej lesy Jizerská láká především na ikonická místa, která závodníci mohou znát ze zimní verze závodu. Extra dlouhá trasa ho přímo kopíruje, na trase tak bude k vidění například osada Kristiánov, Hřebínek nebo Smědava. Krásná podívaná čeká také na závodníky, kteří zvolí jednu z kratších variant. Obě vedou mimo jiné po monumentální hrázi na přehradě Černá Nisa, která byla několik let v rekonstrukci a nyní je opět otevřena. Nikdo, kdo se rozhodne navštívit letní Jizerky a trochu si zasportovat, neudělá chybu. Běhej lesy Jizerská letos nabídne skutečný běžecký zážitek v přírodě.

Přijďte si zasportovat a vyčistit si hlavu od starostí. Pro více informací navštivte webové stránky závodu behejlesy.cz.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Běhej lesy, sezona, jizerská 50, závod

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.