čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Slovan dotáhl přestup bosenského útočníka Rondiće. Budu pracovat na sto procent, říká

Platí za velký talent bosenského fotbalu. Imad Rondić je v Česku už dva roky, když si ho v Sarajevu vyhlédla Slavia. Jenže v kádru Pražanů se neprosadil, aniž by dostal šanci a nyní talentovaný útoční přestupuje do Slovanu.

„Jsem rád, že už je to domluvené a hotové, těším se na všechno, co přijde, jsem rád, že jsem ve Slovanu,“ řekl Imad Rondić pro klubový web Slovanu.

S Libercem už absolvoval i kondiční soustředění na Kypru. „Bylo to náročné, ale to je normální. Měli jsme náročnou přípravu, těším se na herní soustředění v Turecku,“ dodal.

Rondić je v Česku už dva roky a domluví se Česky. „Nejvíc jsem se naučil v kabině s klukama, Je pro mě lepší, když můžu mluvit česky. Trenéři mi nemusí překládat, lehčí je i komunikace na hřišti,“ říká.

Talentovaného levonohého útočníka, který měří 190 cm a váží 83 kg, si už jako osmnáctiletého vyhlédla a do juniorky přivedla pražská Slavia. Pak zamířil na hostování do Viktorie Žižkov, odkud se vrátil zpět do Slavie. Na podzim nastřílel osm branek za slávistický B-tým v ČFL.

V A-týmu Slavie ale prostor nedostal, a tak byl rád za přestup pod Ještěd. „Musím pracovat a trénovat, můžu říct, že vždycky budu pracovat na sto procent a doufám, že výsledky přijdou,“ dodává.

Trenér Slovanu Pavel Hoftych o Imadu Rondićovi

„Imad během přípravy dobře zapadl do týmu, je to pracovitý kluk, který je rychlostně i silově dobře vybavený a dokáže se tak dostat do koncovky. Věřím, že pro Slovan bude přínosem."

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Imad Rondić, Slovan Liberec, fotbal, Slavia

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.