neděle 12. července 2020 Bořek

Měli jsme kopat penaltu, řekl po utkání na Spartě stoper Slovanu Ondřej Karafiát

Opět šlo mezi Libercem a Spartou o vyhecovaný duel. Hosté dokázali vyrovnat, ale domácí nakonec dalšími góly zápas ovládli. Stoper Liberce Ondřej Karafiát po utkání připomněl spornou situaci z 11. minuty, kdy byl podle něj faulován v pokutovém území Jakub Hromada, mluvil také o únavě z náročného programu.

O utkání na Spartě

Jsem zklamaný, ale Sparta byla větší část zápasu lepší a držela míč. Hráli jsme na brejky, vyrovnali jsme na 1:1, ale byla penalta a sporný okamžik... Zápas se mohl vyvíjet jinak, ale nevyvíjel. Vyvinul se tak, jak se vyvinul. Ke konci už jsme dostřídávali, abychom si odpočinuli na další utkání. Program je vážně náročný.

O náročném programu

Zápasů je hodně, já se cítil dobře. Dva zápasy jsem odpočíval, i když mi to kondiční trenér velmi slušně vynahradil... Osobně jsem se cítil dobře, ale věřím, že to kluci v nohách mají. Odehráli o dva zápasy víc, takže si myslím, že se únava projevila.

O emocích na hřišti

Snažil jsem se kluky klidnit. Po sporné situaci, kdy si myslím, že jsme měli kopat penaltu... Pobavilo mě to. Uvědomil jsem si, jsme na Spartě a je to tu těžké... Snažil jsem se být klidný, ale Balua (Alexe Balutu) se mi uklidnit nepovedlo, blázen dostal kartu a po dvou kartách se v nadstavbě stojí.

O vzájemném zápase ve finále poháru

Myslím si, že doma budeme mít výhodu. Kdybychom dneska zvedli bilanci na 3:0, bylo by to zase těžší... Bylo by nádherné porazit Spartu třikrát za sezonu, což si myslím, že by bylo na zamyšlení.

O podpoře fanoušků

Hrozně si toho cením, že váží cestu nejen do Prahy, ale do Budějovic a Olomouce. Klobouk dolu před nimi, strašně moc děkujeme za podporu. Škoda jen, že se nemohli dostat na tribunu, myslím, že by to ničemu neuškodilo.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, fotbal, sparta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.